Bergaster

Amellus 'Blütendecke

Momenteel niet beschikbaar.Geef mij seintje zodra weer beschikbaar
Bekijk hieronder onze combinatietips en alternatieven

Meer over Bergaster - Amellus 'Blütendecke

Algemene beschrijving

Dit is de Bergaster Amellus 'Blütendecke, een zogenaamde Zomeraster, familie van de Asteraceae. De volwassen hoogte van deze vaste aster is ca. 60 cm.

Bloemen en blad Bergaster - Amellus 'Blütendecke

De bloemen zijn in het najaar blauw van kleur. De bloeitijd is dus van ca. augustus tot en met oktober. De bladeren zijn groen en ongeveer 20 cm groot. Deze niet geheel winterharde plant verdraagt een temperatuur tot -25 graden Celsius. De geadviseerde plantafstand is 33 cm (plantdichtheid 7-9 stuks per m2. Deze Bergaster - Amellus 'Blütendecke is helaas slecht verkrijgbaar en daardoor voor ons lastiger te leveren. We kunnen wel vergelijkbare soorten aanbieden in een borderplan op maat. We maken dan een maatwerk ontwerp met bijelkaar passende tuinplanten. We kunnen de sets aan planten vervolgens ook bij u leveren.

Standplaats Bergaster - Amellus 'Blütendecke

Deze rotsplant is zeer geschikt voor 'de tuin op het zuiden' op een open plek. Deze soort verlangt een zonnige, warme plek op niet te arme grond en buiten de schaduwzone van bomen en heesters. Ze kan gebruikt worden als borderplant, want ze laat zich eenvoudig combineren. Deze plant heeft in de winter bescherming nodig tegen overvloedige regen en sneeuw. In de zomer moet u ervoor waken dat ze niet uitdroogt. Deze bergaster woekert niet of nauwelijks en laat zich goed combineren met andere planten.

Ontdek naast heel veel planteninformatie ook onze kant en klare borderpakketten met populaire tuinplanten zoals asters.

Plant kenmerken

Naamgeving
Plantnummer
Plantfamilie Asteraceae
Nederlandse naam Zomeraster
Geslachtsnaam Aster
Maten
Max groeihoogte 60
Bloem en blad
Wintergroen Nee
Bloeimaanden Augustus, September en Oktober
Bloemkleur Blauw
Bladkleur Groen
Biodiversiteit
Speciale eigenschappen
Grondvochtigheid Droog-vochthoudend
Positie in tuin Zon