Sneeuwster aster

Aster Divaricatus

Normale prijs € 2,45
Normale prijs € 0,00 Aanbiedingsprijs € 2,45
Inclusief btw.
stuks
=
m2
€ 2,45

In gerecyclede p9 pot - (9x9 cm)

Minimale afname: 6 stuks

Dit product is op dit moment niet beschikbaar.Geef mij seintje zodra weer beschikbaar

Meer over Sneeuwster aster - Aster Divaricatus

Algemene beschrijving

Dit is de goed verkrijgbare Aster Divaricatus, familie van de Asteraceae en ook bekend als Sneeuwster-aster. De volwassen hoogte van deze redelijk winterharde vaste plant is ca. 60 cm. Deze aster bloeit in het najaar en valt daarmee onder de herfstasters.

Bloemen, blad en plantdichtheid Aster Divaricatus

De stervormige bloemen zijn wit van kleur. De bloemen van deze herfstbloeier trekken bij en en vlinders aan. De bloeitijd van deze vaste plant duurt van ca. augustus tot en met oktober. De bladeren zijn groen en ongeveer 25 cm groot. Deze soort verdraagt een temperatuur tot -30 graden Celsius. De geadviseerde plantafstand is 33 cm. De plantdichtheid komt hiermee op 7-9 stuks per m2.

Standplaats en combineren Aster Divaricatus

Deze zogenaamde bosplant/borderplant is zeer geschikt voor tuinen met meerdere (vrijwel) volwassen bomen en heesters. Deze aster verlangt een plekje in de halfschaduw en een voedzame, humusrijke bodem met weinig boomwortels in haar nabijheid. Deze tuinplant is ook te gebruiken als borderplant (op een iets zonniger plek). De bodem moet dan wel goed vochthoudend zijn.

Combineren Aster Divaricatus

Deze Sneeuwster-aster woekert niet of nauwelijks en laat zich goed combineren met andere planten. Combineer echter niet zomaar tuinplanten met elkaar. Wij brengen u graag op weg met een maatwerk borderplan of kant en klaar borderpakket (kies eerst uw grondsoort). Zo krijgt u een doordachte mix aan tuinplanten in uw borders te staan. Tot slot bezorgen wij plantensets in heel Nederland en Vlaanderen.

Plant kenmerken

Naamgeving
Plantnummer YAR14248
Plantfamilie Asteraceae
Nederlandse naam Aster
Geslachtsnaam Aster
Maten
Max groeihoogte 60
Bloem en blad
Wintergroen Nee
Bloeimaanden Augustus, September en Oktober
Bloemkleur Wit
Bladkleur Groen
Biodiversiteit
Bijvriendelijk Ja
Vlindervriendelijk Ja
Inheems NL Nee
Speciale eigenschappen
Grondvochtigheid Vochthoudend
Positie in tuin Halfschaduw
Winterhard Ja
Snoeimaanden September, Maart en Oktober